Mikro Bayisi

>
Mikro Bayisi

Yetkili Mikro Bayi ve Çözüm Ortağı

Bir mikro satıcı ve yetkili Çözüm Ortağı olarak ne yapacağız?

MİKRO SATIŞ, MİKRO DESTEK, MİKRO DANIŞMANLIK ve e-DEFTER mikro gönderimlerine ek olarak, entegre yazılım üretiyoruz.

Mikro programlarda yazdığımız entegre programlarla hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Mikro bayi ve Destek Hizmetlerimiz nelerdir?

Mikro satış ve gerekli eğitim için memnuniyet odaklı hizmetimiz kurulmuştur. Eğitimden sonra ciddi ve kurumsal amaçlar için çalışmanın amacı olduğu için, 10’dan fazla çalışanına saha ve telefon çağrı merkezi hizmetleri sunmak için ciddiyet ilkesini benimsedik.

 

Yazılım Olarak Hangi Uygulamaları Yaptık?

Mobil Yazılım Çözümleri:

 

MİKRO MOBİL: ANDROİD ve İOS cep telefonlarınız la mikro programını cebiniz’de  kullanabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun. Buna ek olarak, programımız internet bağlantısı olmasa bile belgeleri kaydeder ve daha sonra senkronizasyon ile jet Hızı ile internet ortamındaki yazılımımıza aktarır.

 

Raporlama ve iş zekası: raporlama ve iş zekası, sonuç almak isteyen analitik şirketler için standart raporlamanın yanı sıra butik uygulamalar ve gelişmiş raporlama ile oluşturduğumuz bir uygulamadır. Bir mikro program ile entegre bir bire bir çözümdür ve cebinizde veya patron ekranınızdaki her raporla tek bir ekranda size bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır. bir mikro bayi ve lisanslı Eğitim Merkezi olarak, sonuç odaklı personel yetiştiriyoruz.

 

Mikro entegrasyon: bu, mikro programınızın SAP ve diğer tüm yazılımlarla iletişim kurmasını sağlamak için yaptığımız profesyonel bir uygulamadır. E-ticaret veya özel bir uygulama kullanıyorsanız, kesinlikle bazı bilgiler almalısınız.

 

Mikro CRM entegrasyonu: CRM, satış öncesi ve sonrası müşterileri takip etmeyi tamamen planlayan bir uygulamadır. Bölümler arası SMS ile gönderme ve müşterilerinize mükemmel bir hizmet sunuyor. Bu uygulama ile müşterileriniz memnun olacak ve bir portal açarsanız, sizi rakiplerinizden bir adım önde tutacaktır.

 

Yapay zeka mikro uyarı sistemi: planlama bugün çok önemlidir, anlık durumlarınızı planlayabilir ve işinizdeki tüm iyi veya kötü durumları planlayabilirsiniz.  Bir mikro satıcı olarak, yaptığımız uygulama, sevkıyatın yapılmadığı veya yanlış başvurunun yapıldığı durumlarda müdahale etmek isteyen bir iş zekası çözümüdür.

 

Mikro program satış ve satış sonrası destek hizmetleri ve bir mikro satıcı olarak ücretsiz danışmanlık.

 

Mikro Yazılım, Donanım & Pazarlama Hizmetleri
Mikro Yetkili Satıcısı İSTANBUL
Mikro Muhasebe Programı Satış ve Eğitim Desteği
Mikro E-fatura, E-Arşiv, E-defter Satış ve Eğitimi
İstanbul Mikro Yazılım Bayi

Mikro bayisi
Sonuç yazılım mikro bayisi

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Ara beni
+
Gönder