Mikro tekstil ve kumaş programı

>
Mikro tekstil ve kumaş programı

Mikro tekstil ve kumaş programı siz tekstil kumaş işi yapan şirketlere göre TASARLIYORUZ. Mikro Tekstil entegrasyonu da mobil yazılımımızla entegre edilmiştir.

Siparişlerinizi ANDROİD cep telefonunuzdan renk ve boyutla alabilir, faturanızı anında kesebilir ve hatta anında müşteri e-postası veya PDF dosyası ile termal yazıcı olarak fuarlarda çıktı alabilirsiniz.

Bu işlemden sonra, depo ekranına ve satış sonrası departmanlara düşen sipariş anında hazırlanabilir ve gönderilebilir.

Mikro tekstil ve kumaş endüstrisi yazılım entegrasyon özellikleri

Tekstil ve kumaş sektörü için hazırladığımız mikro program, toptan ve perakende çalışmalarımız atık stoklarınızı takip etmeyi çok daha kolay hale getirebilir ve la raporları;

Hangi top ve hangi renk kumaşta ne kadar ürün kaldı, hangi depoda ve hangi mağazada karlılık ve envanter durumu nedir, anında hızlı satışlar, cari hesapların ayrıntılı takibi ve analizi, artık her ürünün renklerini, lotlarını ve ayrıntılı barkod takibini görebilirsiniz.

Mikro tekstil firmaları, program kullanımındaki çalışma yöntemlerine göre program konfigürasyonu ile renk ve boyut veya detay şekilleri ile envanteri takip edebilirler. Mikro tekstil ve kumaş programı Bu Konuda Bize Danışın.

Mikro tekstil renk ve boyut detaylarının yanı sıra mikro üretim işletmeleri mikro iş emirleri ve mikro detay çalışmaları ile mikron takip edebilir, mikron için destek olarak ek yazılımımızla cari hesaplarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Mikro tekstil ve Mağazacılık sektöründe müşterinizin sipariş durumu, tavsiye edilen ve satılmayan ürünler, TL, USD, EURO karlılık durumları nedir,

Mikro tekstil sektörü renk gövdesinin detaylı takibi ve döviz takipleriniz istediğiniz gibi uyarlanmıştır.

MİKRO TEXT ile yazılım eklentilerimizle, tekstil sektöründe kumaş takibi, planlama takibi, renk ve boyut takibi çok daha ayrıntılı hale getirdik.

Üretim sektöründe müşteriden alınan siparişler otomatik olarak iş emrine aktarılabilir, reçete müşteri ve ham kumaş bazında tanımlanabilir.

Otomatik reçete, ön değer tanımlarından alınan bilgilerle oluşturulabilir.

Farklı ürünler aynı iş düzeninde takip edilebilir. Üretim süreci iş emri bazında takip edilebilir, her operasyonda üretim detayları görülebilir. Otomatik iş emri kapatılabilir.

Fiyat sözleşmesi, müşteriye ve tarihe göre, formülasyona, işleme veya renk çalışmasına göre yapılabilir.

Üretim takip programı ve üretim planlama programı, birbirinden ayrı olarak ele alınamayacak kadar önemli olan iki programdır.

Üretim izleme programı üretiminizi ve maliyetlerinizi hesaplarken, özellikle üretim planlama programı olmadan, dönem tarihlerini doğru bir şekilde yönetme şansınız yoktur.

Üretim izleme programları, ürün maliyetlerini en küçük ayrıntıya kadar takip ederek karlılığınızı artırmanıza yardımcı olur.

Üretim planlaması, sözünüzü yerine getirmenin yanı sıra makinelerin doluluk oranları hakkında sizi bilgilendirmede de etkilidir.

Bu şekilde, üretim takip programı ve üretim planlama programını kullanan üreticiler daha etkili bir şekilde rekabet etme fırsatına sahiptir.

Kumaş izleme yazılımı ve mikro programlar entegre edilmiştir.

Mikro üretim ve maliyet özel işleriniz için Mikro tekstil sektörü çizim programları gibi iş emirlerine çizilir.

Mikro tekstil ve kumaş programı – MİKRO TEXT – Kumaş izleme yazılımı

 

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Ara beni
+
Gönder