Mikro Aktarım Programı

>
Mikro Aktarım Programı

Mikro Aktarım Programı

Mikro aktarım yazılımımız MİKRO JUMP, mikro FLY, V15, v14 versiyonunda çalışır.

 

  • İstediğiniz verileri A şirketinden B şirketine, istediğiniz belge serileri ve belge sıra numaraları ile istediğiniz şekilde aktarabilirsiniz.
  • MİKRO-Konsilide aktarım programı ile, A ve B şirketleri gibi çoklu veritabanınız ı C şirketinde toplayabilirsiniz.
  • Faturaya ek olarak, MİKRO FLY aktarım programınıza Nakit, Banka, Çek, fatura modülleri, muhasebe kuponu aktarımları eklenmiştir.
  • Bir dizi belgenin aktarımdan geldiğini ve tanımladığınız belgenin seri numaralarıyla mikro FLY aktarımının yapıldığını ve aktarımdan gelen belgelerin ayrıldığını ve rapor edilmesinin daha kolay olduğunu açıklığa kavuşturması istendi.
  • Mikro Aktarım programı FLY, verileri mikro programınızdan tamamen alır.

Her ne kadar tam bir aktarım yapsanız da, aktarım belgeleriniz analizinizde ve raporlarınızda;

Fatura, konşimento, muhasebe makbuzu veya finansal aktarım raporları (Banka Havalesi, Nakit aktarımı, diğer nakit aktarımları) şu anda da görülebilir.

Tarih aralıklı olarak aktarılabilir veya bir görev durumunda, program otomatik bir aktarım sağlayabilir.

MİKRO Aktarım, MİKRO Aktarım Yazılımı

Entegre mikro aktarım yazılımımız, mikro fatura aktarımı, mikro ambalaj makbuzu aktarımı, mikro Banka Havalesi, mikro depo aktarımı, mikro muhasebe aktarımı, mikro muhasebe makbuzu aktarımı, ayrım yapmadan belgeler seri olarak ve seçici olarak yapılır .

Mikro evrak aktarım programı:

Mikro enerji , mikro standart ticari, mikro standart kurumsal kaynak planlaması, mikro enerji ve mikro ERP programlarında çalışır .

Mikro verileriniz :

İstenen belgelerin belirli tarih aralıkları ve seri numaraları, hedef veriler ve kaynak veriler tarafından belirlenir ve yeni verilerinizde yeni seri numaraları almak için istenen belgelerin seri numaraları aktarılır.

MİKRO FLY aktarım iyi çalışır ve daha sonra Genel muhasebeye dönüştürebilirsiniz ve isterseniz genel muhasebe kayıtları da aktarılır.

MİKRO VERİTABANI AKTARIMI, mikro-konsol aktarımı(aynı zamanda birkaç şirketin tek bir VERİTABANI’na aktarılabilir.

MİKRO Entegre aktarım programı, bir rapor olarak aktarıldıktan sonra kayıt günlükleri sağlar.

Mikro muhasebe programları, Logo muhasebe programları ve ETA muhasebe programlarında çalışmaktadır.

İki VERİTABANI ile çalışan şirketler, her VERİTABA’ nın da ki belge kayıtlarını ayrı ayrı işlemede ciddi sorunlar yaşarlar, ancak bu büyük bir zaman kaybıdır.

Şirketler , bu kartta yer alan envanter kartlarını, mevcut kartları ve ayrıntıları işlemeli ve belgeleri tek tek girmek yerine, MİKRO FLY aktarım programımızla başka bir veritabanın dan kolayca ve güvenli bir şekilde aktarabilirler.

Buna ek olarak, ek tahsilat ve bankacılık belgeleri de isteğinize göre, istediğiniz kriterlere göre, evrak belgesinin tarih tarihine göre yapılır

Aktarım programımız hangi ticari programlarda ve sürümlerde çalışır :

Mikro fatura aktarımı, mikro belge aktarımı, mikro muhasebe makbuzu aktarımları aşağıdaki ekran görüntülerinde yer almaktadır.

Mikro FLY Aktarım Programı;

  1. Birçok fazla veritabanınız var ve bu sizi raporlar üzerinde çok çalışmaya zorluyor mu?

 

Hiç MİKRO FLY aktarım programı ile veritabanınızı tek bir veritabanın da birleştirelim;

 

İstenirse, bu veritabanın dan size raporlar sunacağız ve başka bir veritabanın da yeni eklentiler oluşturacağız, böylece yeni veritabanın da ki işlemler sadece raporları aktaracaktır.

 

2-MİKRO FLY aktarım programı sayesinde, belgelerinizi ayrı ayrı aktararak ve aynı belgeleri işlemeden personel masraflarınıza da çözüm sunuyoruz.

 

Belge serileri, modüller ve belge türleri diğer veritabanına bağlı olarak, bağlı veriler tek bir tıklama ile aktarılır ve zamanınızı başka bir işe ayırırsınız.

 

Belgeleri tekrar tekrar işlemeyi durdurun. Zaman ve evraklardan kurtulun.

 

3 – Şube verileri FRENCHAİZİNG  şeklinde ve aynı haritalar bir kez CA açılmaz, aynı zamanda Şubeler gibi Gün sonu süreci tek bir rapor’lansın veritabanı ve bu raporların sonucu mağaza veya şube ne kadar satış yaptı tek bir raporla fizibilite gün sonuna kadar gelir.

 

MİKRO FLY aktarım programı tek bir tıklama ile size iade eder, ayrıntılı bilgi için lütfen MİKRO SERVİS PERSONELİMİZE danışın.

 

4-Aktarım programını aldım, e-Fatura ve e-Defteri kullanıyorum, aktarım programını sürekli güncelliyorum ve bu riski almak istemediğinizi söylüyorsanız;

 

MİKRO ASİSTAN aktarım programı ile güncellenmiş tablolar ve sürekli güncellemeler yapmak zorunda kalmazsınız

 

MİKRO JUMP, MİKRO FLY ve MİKRO V15 serilerinde çalışıyor.

 

(EXCEL’ den MİKRO VERİ AKTARIMI, DB EXIM, DB AKTARIM, FATURA AKTARIMI, FİNANSAL BELGE AKTARIMI, banka güvenli tablo problemi gibi işlevler ayrım yapmadan.)

 

iletişim

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Ara beni
+
Gönder