Mikro Jump Entegrasyonu

>
Mikro Jump Entegrasyonu

Mikro Jump Entegrasyonu

 

MİKRO JUMP ENTEGRASYONU ve SONUÇ YAZILIM

 

Mikro yazılım atlama serisi sadece genel muhasebe ile entegrasyon değil, üçüncü taraf El Terminalleri, android, tablet ve hatta web hizmeti tüm yazılımlarla entegre edilebilir.

 

Entegrasyon, doğru uzman ekip tarafından yapılması gereken uzun vadeli ve gerekli bir durumdur.

 

MİKRO JUMP ENTEGRASYONU ile, sonunda bir paket program yazılımı olarak nitelendirdiğiniz yazılım, isteklerinizi tam olarak karşılamaya başlayacaktır.

 

İşletmenizin istisnai kriterlerine dayanarak, aynı zamanda bir entegrasyon noktası atış ile istediğiniz her rapor veya İşlem kriteri yapmak için izin verir.

 

Mikro Jump Paketinin İçeriği Aşağıda Size Sunulmuştur.

 

Mikro JUMP Paket İçeriği

 

50’den az çalışanı olan, birden fazla sektörde ve lokasyonda faaliyet gösteren ve kontrollü büyümeyi hedefleyen orta ölçekli bir işsiniz. Tüm iş işlemlerinizi tek bir çatı altında toplayan, işletmenizin uçtan uca takibini hızlı, verimli ve kolay hale getiren, bir üründen daha fazlası olan ve sizin için kurumsal bir çözüm ortağı olabilecek bir yazılıma ihtiyacınız var. Mikro JUMPile küresel bir yazılım elde edersiniz.

 

Mikro atlama ile ne yapabilirsiniz?

 

Mikro Atlama Entegrasyonu Ana Paketi

Envanter / Ürün Yönetimi

Mikro Jump entegrasyonu ile ana grup, alt grup, stoklarınızı parti, seri numarası, tedarikçi, üretici, departman, ambalaj, marka, endüstri vb. alanlarda kullanabilirsiniz. kırılmalara göre tanımlayabilir ve analiz edebilirsiniz. Stoklarınız için minimum ve hedef seviyeleri ayarlayabilir ve uygun alımlar yapabilirsiniz. Ayrıca, hizmet satış sözleşmelerinizi ve hizmet gelirlerinizi dönemleri kapsayan kolayca takip edebilirsiniz.

 

Satın alma ve tedarikçi Yönetimi

Mikro Jump entegrasyonu, satın alma, teklif yönetimi, sipariş, irsaliye ve fatura işlemlerinizi kolayca yönetmenizi sağlar. Ayrıca, satın alma sırasında alınan teklif alternatiflerini karşılaştırarak ve göndererek doğru kararları vermenize yardımcı olur. Satış sürecinizi tekliften siparişe kadar ayrıntılı olarak ilerletmenizi sağlar. Mikro Jump, müşteri onayını, sipariş onay vakalarını planlamada uzmanlaşmıştır. Kar ve zarar analizi kampanya dönemi, karlılık gibi doğru yatırımlar konusunda uzmandır.

 

Maliyet Yönetimi

Mikro Jump entegrasyonu, sınırsız sayıda maliyet, gelir merkezi, gelir/gider kalemini tanımlamanıza ve izlemenize olanak tanır.

 

Dönemler boyunca oluşan boşluğu maliyet analizi ile görebilir ve nokta tespiti ile planlayabilirsiniz.

 

Finansal Yönetim

Mikro Jump ile işletmenizin menkul kıymetlerini etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Finansal durum, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işinizin geleceği hakkında tahminler yapabilirsiniz. Buna ek olarak, banka kredisi izleme özelliği ile, kullandığınız spot, Rotary ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedebilir ve Ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

 

Bütçe Yönetimi

Satış, satın alma, gider vb. bütçeleme yaparak şirketinizi kontrol altında tutuyorsunuz.

 

Belgeleri hedeflenen ve gerçekleşen döviz kuruna göre karşılaştırarak, Olası arızalar için erken önlemler alabilirsiniz.

 

e-dönüşüm çözümleri

Mikro Jump ile, başka bir yazılım veya entegrasyona ihtiyaç duymadan e-fatura, e-Arşiv, e-irsaliye, e-serbest meslek makbuzunu düzenleyebilirsiniz.

 

İşletme Yönetimi Çözümleri

Personel Yönetimi

Mikro Jump, personel yönetimi ile kayıt kartlarından izin kartlarına kadar her ayrıntıyı tam olarak takip edebilirsiniz.

 

Mikro Jump, SSI ile entegre edilmiş bire bir çalışır. Portala giriş ve çıkış tek bir tıklama ile atılır. Danışmanınız onaylamak için kalırsa.

 

Dış Ticaret Yönetimi

Takbini Mikro Jump ile tüm İthalat Ve İhracat işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Dağıtım kriterlerini, ihracat işlemlerinizi, ambalaj listenizi, gümrük çıkış beyannamenizi, Döviz Alım belgenizi, menşe belgenizi belirleyerek ithalat maliyetlerinizi ürünlerinize dağıtabilirsiniz. A.TR sertifika, EUR.1 ayrıca gezici sertifikaları yönetebilir ve bir belge oluşturabilirsiniz.

 

Temel Üretim Yönetimi

Mikro Jump ile, üretiminizin her aşamasını zahmetsizce planlayabilir ve takip edebilirsiniz.

 

Ürün tanıtım kartlarını , hammadde tüketimini ve iş emirlerini açabilir ve atama ile iş emirlerine kaynak atayabilir ve gerekli planlama malzeme ihtiyaç planları ile sağlanabilir.

 

Bu çözüm, standart maliyet yönetimini değerlendirmenize ve doğru fiyatlandırma sağlamanıza olanak tanır.

 

Genel ve sabit kıymet Muhasebe Yönetimi

Mikro jump, modüllerle tamamen entegre çalışır, bu yapı ile Genel Muhasebe entegrasyonu sağlarken, muhasebe departmanı kontrollerle incelemeler yapar.

 

Kolayca kitap, deneme bilançolar, finansal tablolar, yıllık raporlar ve bildirimler oluşturmak, işinizi tüm demirbaş kayıt ve zimmet, tanımlamak yararlı hayat, define finansal sözleşmelerin yerleri belirleyebilirsiniz. Amortisman ve yeniden değerleme tutarlarını hesaplayabilir ve enflasyon düzeltmesi ve muhasebe uyarlamaları hakkında ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.

 

Karar destek ve analiz

Karar destek sistemi size modüllerin net bir raporunu verir ve rapor stoğu, ana grup, alt grup, mevcut kim gibi tüm sorgu sıralamasını yaptığınız raporu aldığınız kadar açıktır.

 

Mikro Jump entegrasyonu ile sektörel çözümler

Akaryakıt İstasyonu Yönetimi

Bir akaryakıt istasyonu işletiyorsanız, pazar, maliyet, karar ve destek elinizin altında. Satış formunu bir kredi kartı veya yakıt kartı ile takip edebilir.

 

Çalışanlarınızın vardiya hesaplarını ve kasalarını takip edebilirsiniz.

 

Onarım / Teknik Servis Yönetimi

Servis noktalarınızı baştan sona yönetin, müşterilerinizden (dahili ve harici garanti) iş emirleri olarak ilgili servis noktasına bir düğmeye dokunarak vakaları atayın.

 

Perakende Yönetimi

Bu çözüm ile, Türkiye genelinde finansal onay alan hemen hemen tüm yazarkasa ve yeni nesil yazarkasa ile entegre çalışabilirsiniz. Satışları anında takip edebilir ve günün sonunu beklemeden envanter, cari ve muhasebe verilerini alabilirsiniz. Sistem terazileri, barkod yazıcıları ve okuyucular, kiosklar, elektronik raf etiket sistemleri vb. verileri cihazlarla kolayca aktarabilirsiniz. Mağazalarınız arasında etkili bir şekilde iletişim kurabilir, anında stok bilgilerini saklayabilir, ürün bilgilerini gönderebilir, sipariş alabilir ve satış ve tahsilat işlemlerini kolayca takip edebilirsiniz.

 

Tanıtım Yönetimi

Bu çözüm ile promosyonları mevcut stok, mağaza detaylarına göre tanımlayabilir ve bu promosyonların ilgili stok satışlarında uygulanmasını sağlayarak istediğiniz zaman ve formatta ayrıntılı analiz alabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Ara beni
+
Gönder