Mikro Rapor

>
Mikro Rapor

Mikro Rapor

Mikro Rapor Sorgulama

Mikro Rapor sorgulama ve sonuç raporu yazılımımız, tüm programlarla entegrasyon olarak çalışan, sonuç yazılım şirketlerinin istediği özel algoritmaları ve raporları uygulamıştır.

 

Mikro Anket raporu ve program raporu:

Rapor sorgusu ana rapor sistemi, raporlar tek bir ekranda önünüze gelir ve rapordaki grafiklere tıkladığınızda, bu grafiğin ayrıntılarına iner.
Maliyet ve üretim, üretim ile veya üretimsiz karlılık ve zararlılık, ithalat ve maliyetlere dayalı net karlılık raporları.
Satış ve maliyetlerin karşılaştırılması, ticari işletmelerde maliyetlerin ve post-maliyetlerin karşılaştırmalı analizi, plasenta, ana ve alt grup, marka ve cinsiyet gibi aralarla.
Mevcut analiz, müşteriniz bir satın alma işlemi yaptığında, son ödeme, satın alma durumu, yaşlanma dengesi, ne aldıkları, ne almadıkları.
Envanter detay rapor verileri, envanter sevkiyat durumu, depo, mağaza, satış durumu, envanter yaşlanması, ISO ve TÜV standartlarına göre envanter hareketleri
Raporu postayla göndererek, personele hiçbir şey sormayın, rapor istekleri cep telefonunuza sistematik bir çalışma ile gelir, bu da toplantı sorunlarınızı çözmek için yararlıdır.
Detaylı ve karşılaştırmalı durum raporları, karşılaştırmalar, gruplar, cinsiyetler, markalar, mağazalar, stoklar, personel satışlarına ve ürünlere dayalı yatırımlar kolaylaştırılmıştır

Rapor Anketi-Rapor Analizi Nasıl Yapılır:

  • İstekleri Kabul Ederek Şirketin Ne İstediğini Analiz Edin
  • Deneyimlerimizi Paylaşın
  • Sistem ve donanım analizi
  • Program Analizi
  • Program Analizi
  • Program verilerinizi analiz etme
  • Eğitim Analizi
  • Karar sonrası Değerlendirme ve sonuç

Mikro Rapor anket çalışmaları ve sonuç yazılımı:

Mikro Rapor anketimiz ve rapor çalışmamız özel ve seçkin bir çalışmadır. Kurumsal ve kurumsallaşmayı hedefleyen şirketlerle çalışıyoruz.

Her şirket bu raporları alamaz, sadece parası değil, başarısı da bizim için önemlidir. Mikro Rapor sorgulama programımızla, programda raporlar alırsınız, bu yapıyı kırarız ve raporlarınızı istediğiniz gibi yaparız.

Gereksinimlerimizi karşılamayan müşterilerle çalışmıyoruz.

Programınızda raporlar alıyor musunuz, web ortamı ile raporlar alıyor musunuz, mikro raporlama platformunda özel raporlar alıyor musunuz ve kapsamlarını kapsıyor musunuz?

Rapor sorgusu, modül tabanlı karşılama raporları ve kıyaslama ile modüler mantıkta yapılır, aslında tüm programlar bu şekilde çalışır,

Bir rapor aldığınızda, ihtiyacınız olan kriterler kesinlikle modülerdir, işletme sahipleri bunu istemez.

Mikro Rapor ve hedefler

Bizim program Sorgu Raporu tamamen Ana ekranda görüntülenir ve bir banka raporu, tam deyimi dinamik olduğunu, Ana ekran, duvar kağıdı şeklinde grafik tıklayarak kullanabilirsiniz.

banka yöneticimizden, kullanıcılarımızdan, patronlarımızdan ve çalışanlarımızdan gelen rapor her departman kendi raporunu görür.

SAP raporlama, Axapta raporlama, ERP raporlama, kanias raporlama, mobil raporlama, mikro atlama raporu, mikro sinek raporu, mikro standart ticari rapor ve mikro enerji Raporu gibi tüm mikro sürümlerde çalışır.

Kullanılan programdan bağımsız olarak, rapora uygun şekilde ulaşmak önemlidir. Personelinizi meşgul etmeyin ve sunumlar şeklinde raporlar ve toplantılar ile zaman kaybetmeyin.

Şirketler aynı yazılımı kullanabilir, ancak raporlama modelleri endüstriye, satış modellerine ve iş görünümüne göre değişir.

Mikro Rapor alma programına ve Raporlarımıza ek olarak, bir mağaza yapısı oluşturmak için ek tasarımlar verilmektedir.

Bir yazılım ve BT departmanınız varsa, işinize eklemek istediğinizde bize ihtiyaç duymadan bir eklenti de oluşturabilirsiniz.

Rapor sorgu tasarımlarının yeterli olmadığını söylerseniz, lütfen bize danışın, uzman ekibimiz size açık, olumlu veya olumsuz cevaplar verir.

Mikro Raporlama modülümüz bir iş incelemesi yapar ve duymak istediğiniz şey değil, işletmenizle ilgili gerçekleri verir.

Mikro Yazılım, Donanım & Pazarlama Hizmetleri

Mikro Yetkili Satıcısı İSTANBUL

Mikro Muhasebe Programı Satış ve Eğitim Desteği

Mikro E-fatura, E-Arşiv, E-defter Satış ve Eğitimi

İstanbul Mikro Yazılım Bayi

0531 699 24 64 – 0212 618 80 90

MİKRO Yazılım

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Ara beni
+
Gönder